Majutus

Majutus

Mõned aastad tagasi, kui erinevaid koosolemisi hakkas toimuma üha rohkem ja rohkem, otsustasime, et majja peab saama koht, kus külalised saaksid ka öömajale jääda. Sellest mõttest alguse saanuna on täna Graniitvillas 9 omanäolist sviiti, kuhu perede kaupa mahub ööbima maksimaalselt 50 inimest. Voodikohti ühele inimesele on kokku 37. Graniitvillas on: seitse vanniga sviiti – üleval korrusel kahene voodi (mõnes toas veel lisavoodi) ja all 1-3 tugitool- või diivanvoodit üks ilma vannita sviit – üleval kahene voodi ja all 1 tugitoolvoodi

Kõik sviidid on ehitatud läbi kahe korruse. Ülemisel korrusel on magamistuba, alumisel puhkeruum koos lahtikäivate tugitoolide või diivanitega ning wc, dush ja vann.

Sviitide ehitamisel ja viimistlemisel kasutasime võimalikult palju looduslikke ja eestimaiseid materjale nagu savi, puitu, graniiti ja klaasi. Tubades on soojusvahetiga töötav ventilatsioon ja veelgi puhtama õhu tagab kesktolmuimeja kasutamine.

Ruumide interjööri kujundades tegime valiku pronksjalgadel malmvannide, graniidist kraanikausside ja antiiksete lühtrite kasuks. Aastate pikku kogutud ning nüüdseks restaureeritud esivanemate puitmööbel muudab iga ruumi veel eriliselt kordumatuks ning väärtuslikuks. Kõik see kokku ongi päriselt meie nägu.

Suurema seltskonna puhul on lisaks võimalus peokülalisi majutada kõrvalasuvas Laitse lossis ning mõne kilomeetri kaugusel asuvas Lepiku turismitalus ja Laitse rallipargis.

Galerii