Külalisteraamat

Külalisteraamat

“Oleme väga tänulikud meeldiva õhtu eest. Kõik oli väga armas ning töötajad jäid rahule. Ega suuri sõnu ei oskagi rohkem ritta seada, aga teadke, et need on hinges suuremad.”

Edu soovides
Madis


“Ja väga suur-suur aitäh Sulle ja kogu tiimile nii kliendi, Tomi kui minu poolt!!! Õhtu oli väga võrratu ja lahkudes rääkisid külalised ainult ülivõrdes. :)”

Vahvat suve!
Evelyn


“Ma tänan tänase imelise kontserdi eest! Peale Tõnise laule on mul on jälle see tunne, et ma saan elust aru…”

Triinu-Mari


“Suured tänud teile sündmuse korraldamise eest!
Jäime väga rahule! Hästi soe suhtumine ja meeldivad inimesed on teil! 🙂
Modelleerimine võitis kõigi südamed, muusika oli muidugi suurepärane, toidud-joogid imemaitsvad ja teenindus väga-väga meeldiv! Kiidusõnad ja meie suurim tänu!”

Lugupidamisega
Kristi


“No oli vast armas õhtu eile Graniitvillas. Kogu seda värki seal vaadates kukkus suu ammuli ja ei saanudki teist enne kinni kui päris lõpus, sest lisaks vapustavale interjöörile hävitasime suures koguses kiluvõileibu ja bruchettasid, rääkimata jumalikust soojast puuviljasepikust!!! Taustaks suurepärane muusikaline kujundus, nii et olime tagasi sõites oimetud ja tummad!! Kogu värk oli lihtsalt suurepärane, tänud teile kõigile ja olete võitnud terve posu uusi külastajaid, sest kohe läheb sõna lendu!!
Kummardus sussideni!”

Kaie ja Co


“Tere!
Ega mul midagi tarka täna kosta ei ole, aga tahaksin lihtsalt tänada teid seal Graniitvillas, et kõik selle ette olete võtnud ja mulle kultuuri koju kätte toote! 🙂 Tõesti suurimad tänud nii juba möödunud kui ka alles saabuvate kontserdite/etenduste eest!”

Tervitab
Sigrid


“Eilne kontsert, õhustik koht ise – kõik oli lihtsalt super. Ja öömaja ning tänane hommikusöök samuti. 🙂 Väga mõnus väljasõit oli.”

Meeli


“Tere,
Tänan väga toreda vastuvõtu, meeliülendava ja eneseavastuste rohke tegevuse ning fantastiliste maitseelamuste eest.
Edu Teile edaspidiseks”

Age


“Käisime Eckerö Line’ga Teie villas 27.08 ja tahtsin edastada meie kõigi poolt häid sõnu. Teenindus oli superhea ja toit oli vapustav. Villa ise oli väga kaunis ja suuuured kiidusõnad Teile!
Edu Teile edaspidiseks”

Kerli


“Suur tänu suurepärase õhtu eest!
Kontsert, miljöö, õhtusöök – kõik oli super!”

Tervitades
Jüri


“Balteco meeskond jäi jõulupeoga ja kohaga väga rahule. Laitse Graniitvilla on imeline koht – hubasust jagub ka suurema rahvamassi puhul ja kõle ei ole ka siis, kui rahvast vähem. Teenindajad olid kindlasti Eesti parimad, sellist suhtlust, suhtlemist, mälu ja positiivsust tavaliselt meie teeninduskultuurist ei leia. Super, kiidke neid kindlasti ja hoidke neist kõvasti kinni!”

Kairi


“Suured tänud kogu teie maja toredale kollektiivile vahvate koostööde eest! Kõik sujus suurepäraselt ja olen kuulnud vaid positiivset tagasisidet. Uute kohtumisteni!”

Avo


“Kõigepealt siis tänusõnad kogu seltskonna poolt. Koht oli imeilus, hästi kaunistatud, meesterahvas kes meid õhtul teenindas oli ääretult sümpaatne, tegus ja tore. Toit maitsev, lastega tegeleja kohta samuti vaid suured kiidusõnad. Tore oli ka Enge kes ka meie lõbusas meeleolus nöökimistele kenasti vastu pidas. Veelkord kogu seltskond jäi kogu üritusega väga rahule, lapsed lausa keeldusid hommikul lahkumast.”

Meelis


“Meie üritus läks väga hästi – inimestele koht väga meeldis (ma muidugi teadsin seda, et nad jäävad rahule 😉 ). Koht on väga hubane, meile sobivalt ruumikas ja soe. See viimane oli ka väga oluline. Väga hea meel oli, et Tauno Kangro sai meiega aega veeta, oli väga huvitav ja meeldejääv. Need, kes varem kahtlesid modelleerimise põnevuses, hakkasid ümber mõtlema 🙂 Nii on meil veel üks põhjus tagasi tulla.”

Margit


“Suurimad tänud ilusa kontserdi eest!
Ka suupisted olid suus sulavad!”

Kaja ja Alvar


“Tahaksin kogu südamest tänada väga hea korralduse ning maitsva menüü eest. Koht, teenindus ja toit – kõik olid super ja paljud inimesed on andnud tagasisidet ülivõrdes ning samuti on palutud, et ma kindlasti tagasisidet annaks. 🙂 Suur tänu teile ja teie meeskondadele.”

Andri