Graniitvillas toimuv

Graniitvillas toimuv

Laitses on rahulik. Linnakärast eemal, kuid ometi nii lähedal Tallinnale, et seal elavad sõbrad võivad poole tunniga külla jõuda. Suvel on hommikuti murul kaste ja õues laulavad linnud. Terrassil hommikukohvi juues või lihtsalt niisama võrkkiiges lebades jääbki aeg korraks seisma. Sügis on värviline, talvel laiutavad lumehanged nagu lapsepõlves maal vanaema juures ja kevadel… Noo, kevadel on kõik niiiiiiiii roheline ja värske, et lükkad kõik linnaretked kuhugi kaugemasse tulevikku. Teedel ja põldudel kohtab kitsi ja rebaseid, vahel näeb põtrugi…

Maja ise võlus meid esimesest silmapilgust alates jäägitult, sest see ilmatu suur ja imeilusatest graniitkividest ürgne kaunitar ei jäta kedagi ükskõikseks. Täna seisabki ta kauneimas ehteis kui kunagi varem ning elu tema ümber ja sees keeb täie hooga.

Nende kahe ilu pärast – maaelu ilu pärast ja maja enda ilu pärast valisimegi selle koha, et siia midagi erilist  rajada. Ja veel rohkemgi. Et oleks paik, kus sõpradel on hea akusid laadimas käia. Et oleks paik, kus lihtsalt tahaks olla, olla ja olla.

Galerii