Loe lähemalt...

Graniitvilla leht on uuendamisel ja seniks palume külastada villa FB lehekülge: https://www.facebook.com/graniitvilla/ [[break]]

4 ja 5 märts 2016 kell 19.00 Ivo Parbuse ja Erki Palo viiekäiguline gurmee       etendus-õhtusöök „Oled see mida sööd“ (Stseene toidublogija elust)

Lavastaja: Ivo Eensalu

Osades: Liina Tennosaar, Pirjo Levandi, Henrik Normann

Produtsent: Tauno Kangro

Kuula/vaata etendust tutvustavat videot siit:  https://youtu.be/cJKniKfPl_s [[break]]


Tõelisi toidugurmaane rõõmustaval õhtusöögil imeilusas Laitse Graniitvillas näeb maitsvate roogade kõrval stseene toidublogija Laura elust ning tema ennastsalgavast võitlusest ettekandja Sirliga toidukriitik Eduardi tähelepanu nimel. Saame teada, kuidas kuulsaks saada, milliste nippidega mehi vallutada, mida arvata tselluliidist ning küüslaugust. Toidublogi on otsekui maailma väike, ent olemasolevast sootuks täiuslikum mudel ja blogija uue kaasaegse religiooni esiema.

Pilet hinnaga 55 eurot (sisaldab etendust ja 5käigulist õhtusööki) saadaval piletilevis ![[break]]

Pilet sisaldab järgmist menüüd:

Tervitussuupisted
Konjakiga maitsestatud õrnsoolalõhe

Pardimaksamoussee portveiniželeega köömneleival

Brie juust apelsini-vaniljekeedisega võis praetud saial

Salat
Salat madalküpsetatud köömnelõhe, porgandikreemi ja laimi-tšillikastmega[[break]]

Supp
Mustjuuresupp piimavahu ja trühvliõliga

Pearoog
Suitsutatud seafilee bataadivahu, pärlkuskussi, köögiviljade ja veini-tüümianikastmega

Dessert
Valge-šokolaadi-toorjuustukook astelpajukastme ja maasikamelbaga

Uksed avame tund enne etendust; etendus-õhtusöögi kestvus ~2,5h koos vaheajaga.
Info ja majutus: info@graniitvilla.ee tel 52 86544
[[break]]
Laitse Graniitvilla sõprade klubi esitleb,

Laste_Karneval_e-mailValge klounaadi teater “Giraffe Royal“ kogupere etendus „Karneval“  06.detsembril 2015 kell 13:00 Graniitvillas.
Õrn etendus, nagu erinevate maailmade vahel olev piirjoon…

Teater „Giraffe Royal“ on Peterburi liikumiskoolkonna ja valge klounaadi ere esindaja, paljude rahvusvaheliste konkursside laureaat, nende portfoolios on 25 aastat teatritegemist. Teatri rajajad on Stanislav Varkki ja Larissa Lebedeva. Näitleja Stanislav Varkkile on omistatud „Klounaadiprofessori“ staatus. [[break]]Näitlejanna Larissa Lebedeva on Moskva Üleliidulise balletiartistide konkursi laureaat.

Lavastuses „Karneval“ põimuvad andekalt tänavateatri energia, valge klounaad, assotsiatsioonipantomiim, tants, iidse rituaalteatri traditsioonid. Peale selle sisaldavad „kuninglikud“ etendused alati drive’i, energeetikat, kuraasi, milles võrdses doosis esindatud tõsilugu ja mõistujutt, müstilised olendid, inglid ja deemonid, klounitarid ja arlekiinid, reaalsus ja fantaasia.

Uksed avame tund enne kontserti; kontserdi kestvus 1h10min koos vaheajaga. Piletid eelmüügist 7 eur :http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/show/valge-klounaadi-teater-giraffe-royal-kogupere-etendus-karneval-176901/

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee tel 52 86544[[break]]

LeonJuulis 2015  viis viimast korda etendus: Jean Cosmos „Õhtust, Leon!”

Tõlkija Häidi Kolle

Kunstnik Toomas Hõrak

Osades Margus Prangel ja Eduard Salmistu

….lisaks kontsert uue muusikaga - Jaanus Nõgisto ning Tõnu Timm !

Etendub Graniitvillas  6.,7.,27.,28. ja 29. juulil kell 19:00. Piletid müügil: krimikomoodia-ohtust-leon-37491 [[break]]

Suupistete valik, õhtusöögid: gerli@graniitvilla.ee 5281148

See musta huumoriga vürtsitatud krimikomöödia räägib meestest ja nende sõprusest ja sellest, mis tingimustel üks sõprus proovile pannakse ja kas see säärasele katsumusele ka vatu peab. Ja muidugi ka naistest. Armastusest. Ahnusest. Ja veel paljust. Ning kõik see tuleb jutuks ühel õhtul, mil mehed arutavad ühe jalgratturi avariiga lõppenud traagilist sündmust, mille tunnistajaks nimitegelane on sattunud ja selle tunnistusega omale ainult häda kaela tõmmanud. Sest tunnistuse ja õnnetusega ei ole lood nii lihtsad nagu esialgu arvata võiks. Ja hädad ei piirdu üksnes õnneteu jalgratturiga, vaid meeste elus eksisteerib üks saatuslik naine, kel selles loos oma kaalukas sõna öelda.[[break]]

„See on lugu 40 ja pluss vanuste meeste muredest ja katsumustes,” iseloomustab näidendit selles kindlustusinspektor Armand`i mängiv Eduard Salmistu. „Krimikomöödia on see küll, aga nutt ja naer on kõrvuti nagu elus ikka.”[[break]]

Suveetendus 2015: Draama teatri esituses Kass tulisel plekk-katusel

Autor Tennessee Willimas
Lavastaja Ingomar Vihmar
Kunstnik Riina Degtjarenko

Osades Kersti Heinloo, Ingomar Vihmar, Martin Veinmann, Kersti Kreismann, Hilje Murel, Tõnu Oja, Tõnu Aav, Kleer Maibaum-Vihmar.

Etendust mängitakse Graniitvilla suures saalis juunis ja augustis 2015. Piletid müügil 46733-kass-tulisel-plekk-katusel . Suupistete valik, õhtusöögid: gerli@graniitvilla.ee 5281148

[[break]] Suure Papa jõukas majapidamises möödub ärev õhtu ja öö, millest saab tõerääkimise hetk nii pere noorele põlvkonnale kui ka vanadele. Ühtede elu triivib ummiku suunas alkoholi, rahuldamata kirgede ning armukadeduse tõttu, teistel haiguse ja endalegi tunnistamata jäänud tunnete tõttu. Kokkusaamise hind on kõrge, kuid hädavalik, et enesehävituslik käitumine ja mõtteviis kuidagi peatada ning eluga edasi minna.

„Kass tulisel plekk-katusel“ on ameerika kirjaniku Tennessee Williamsi üks tuntumaid näidendeid, mis tuttav ka eesti vaatajale – 1991. aastal lavastas Kaarin Raid selle Ugalas. 1958. aasta samanimelises ameerika filmis mängis aga Elizabeth Taylor „Kass“ Maggie rollis ühe oma suurtest filmiajalukku läinud osatäitmistest.[[break]]Toimumispaik Laitse Graniitvilla ja toimumisajad:

Juunis: 09.;10.;11.;16.;17.;18.

Augustis: 04.;05.;06.;11.;12.;13.;16.;18.;19.;23.;25.;26.;27.

Septembris: 02.;03.

[[break]] Augustis 2013 mängiti Graniitvillas

Eugene O´Neill SAATUSE HEIDIKUTE KUU Draamateatri esituses
Lavastaja ja muusikaline kujundaja Ingomar Vihmar, osades Kersti Heinloo, Jaan Rekkor, Roland Laos, Märt Avandi, Taavi Teplenkov.

Suurema osa elust püüame me teiste heakskiitu ära teenida. Tegeleme aimamisega. Jäljendame vanemaid, õpetajaid, sõpru. Teeskleme, ironiseerime ja tunneme hirmu.
Kõige vähem usaldame olla mina ise. Kardame tulla nähtavale oma tõelise hingesooviga – armastada ja olla armastatud. Ja laseme käest nii mõnegi võimaluse.

Etendust mängitakse Graniitvilla suures saalis. Piletid müügil Piletimaailmas. Õhtusöökide ja majutuse info gerli@graniitvilla.ee või 5281148.

[[break]]Liitu Graniitvilla Sõprade klubiga või saa Graniitvilla sõbraks Facebookis.

[[break]]2012 novembris mängiti Graniitvillas W.S. Maugham`i koomililist abieludraamat RING.
Lavastaja: Roman Baskin
Kunstnik: Ann Lumiste
Mängisid: Kersti Kreismann, Laura Peterson/Karin Rask, Epp Eespäev, Tõnu Aav/Volli Käro, Peeter Jakobi, Andres Raag, Ott Aardam jt.

Aastaid on seltskonnas liikunud legend, kuidas üks abielunaine jättis armuhoos oma abikaasa ja 5-aastase poja ning põgenes mehe parima sõbraga – jäädavalt.

[[break]]20. jaanuaril 2011 toimus Laitse Graniitvillas Polygon teatri esietendus – Urmas Lennuki lugu “Boob teab”.

Mängisid Lauri Saatpalu, Elina Pähklimägi, Raivo Trass ja Tõnno Linnas. Muusikaline kujundus Lauri Saatpalult, kostüüm Maarja Naan, lavastaja Tamur Tohver. Teatri tõi Laitse Graniitvillasse PolygonTeater.

17. veebruaril 2012. aastal esietendus Fosse, Mrožeki ja Tohveri MAJA.

Osades Janek Joost, Kärt Tomingas ja Karin Rask. Lavastaja Tamur Tohver. Kunstnik Reet Aus. Muusika Peeter Rebane.

[/l_et]